Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (43 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Filter
hr: Pročisti

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Position
hr: Pozicija

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Results
hr: Rezultati

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Kannada
hr: Kanareški

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Marathi
hr: Maratski

en: Punjabi
hr: Pandžabi

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski
