Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Catalan
kk: Каталан

en: Estonian
kk: Эстон

en: Gujarati
kk: Гуджарат

en: Icelandic
kk: Исланд

en: Kannada
kk: Каннада

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Malayalam
kk: Малаялам

en: Marathi
kk: Маратхи

en: Punjabi
kk: Панджаби

en: Slovenian
kk: Словен

en: Tamil
kk: Тамиль

en: Telugu
kk: Телугу

en: Thai
kk: Тай

en: Urdu
kk: Урду

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
