Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Position
sk: Pozícia

en: Pattern
sk: Vzor

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: API key
sk: API kľúč

en: Results
sk: Výsledky

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Marathi
sk: Maráthčina

en: Punjabi
sk: Pandžábčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Urdu
sk: Urdčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
