Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Position
sl: Položaj

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Results
sl: Rezultati

en: Index
sl: Indeks

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
