Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Url
sv: URL

en: Filter
sv: Filtrera

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Pattern
sv: Mönster

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Results
sv: Resultat

en: Index
sv: Förteckning

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Thai
sv: Thailändska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: Link this field to the original piece of content
sv: Länka detta fält till den ursprungliga delen av innehållet

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Retrievable
sv: Hämtningsbar
