Search API Azure AI Search (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Position
el: Θέση

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Greek
el: Ελληνικά

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
