Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: View
da: Vis

en: Advanced
da: Avanceret

en: Temperature
da: Temperatur

en: Index
da: Indeks

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Entity Types
da: Entity-typer
