Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: View
et: Kuva

en: Advanced
et: Täpsem

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Index
et: Indeks

en: Error message
et: Veateade

en: Debug info
et: Silumise info
