Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Search
gl: Buscar

en: Test
gl: Proba

en: - None -
gl: - Ningún -

en: View
gl: Ver

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Send
gl: Enviar

en: Index
gl: Índice

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
