Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Test
ug: سىناق

en: - None -
ug: يوق

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Send
ug: يوللاش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Error message
ug: خاتالىق
