Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: - None -
vi: - Không -

en: View
vi: Xem

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Model
vi: Mô hình

en: Send
vi: Gửi

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Namespace
vi: Miền tên

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Chat
vi: Trò chuyện
