Search API AI (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್
