Search API Algolia (3.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Completed @current step of @total.
ja: 計 @total ステップ中の @current ステップが完了。
