Search API Algolia (3.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: API Key
pt: Chave API

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Completed @current step of @total.
pt: Concluído o passo @current de @total.
