Search API Algolia (3.0.0-beta6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Application ID
it: ID applicazione

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args

en: Completed @current step of @total.
it: Completato il passo @current su @total.
