Search API Algolia (3.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.
