Search API Algolia (3.0.0-beta7) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Application ID
uk: ID програми

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Completed @current step of @total.
uk: Завершено етап @current з @total.
