Search API Algolia (3.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: API Key
es: Clave API

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args

en: Completed @current step of @total.
es: Completados @current pasos de @total.
