Search API attachments (10.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Files
he: קבצים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
