Search API attachments (10.0.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Files
ja: ファイル

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: Excluded file extensions
ja: 除外するファイルの拡張子

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ

en: Debug mode
ja: デバッグモード
