Search API attachments (10.0.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Files
oc: Fichièrs

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Debug mode
oc: Mòde debug
