Search API attachments (10.0.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Files
pt: Arquivos

en: File attachments
pt: Arquivos anexados

en: Maximum upload size
pt: Tamanho máximo para upload

en: Debug mode
pt: Modo debug
