Search API attachments (10.0.6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Files
da: Filer

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel

en: File entity
da: Fil-entity
