Search API attachments (10.0.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Files
lv: Faili

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: File entity
lv: Failu entītijas
