Search API attachments (10.0.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Files
nl: Bestanden

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Excluded file extensions
nl: Uitgesloten bestandsextenties

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Key value
nl: Sleutelwaarde
