Search API attachments (10.0.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Files
pl: Pliki

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Excluded file extensions
pl: Wykluczone rozszerzenia plików

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
