Search API attachments (10.0.7) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Files
ru: Файлы

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: Maximum upload size
ru: Максимальный размер закачки

en: Debug mode
ru: Режим отладки
