Search API attachments (8.x-1.0-beta16) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Search
es: Buscar

en: File attachments
es: Archivos adjuntos

en: Excluded file extensions
es: Extensiones de archivo excluidas

en: Maximum upload size
es: Tamaño máximo de subida

en: The port has to be an integer between 0 and 65535.
es: El puerto tiene que ser un número entero entre 0 y 65535.

en: The processor's weights for the different processing stages
es: Pesos del procesador para las diferentes etapas de procesamiento

en: The processor's weight for this stage
es: El peso del procesador para esta etapa
