Search API attachments (9.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Error extracting text from file @file_id for @entity_type @entity_id. @type: @message in @function (line @line of @file).
hu: „@file_id” azonosítójú fájl szöveges tartalmának kinyerése közben hiba történt („@entity_id” azonosítójú „@entity_type” típusú entitás kapcsán). A hibakeresési információk a következők. Típus: @type. Üzenet: @message. Függvény: @function. Hely: @file:@line

en: Text extraction failed after 5 attempts @file_id for @entity_type @entity_id.
hu: @entity_type entitástípus @file_id. fájljából @entity_id. entitás szövegének kivonatolása öt próbálkozás után is sikertelen.
