Search API Autocomplete (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
