Search API Autocomplete (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: label
tr: etiket

en: Search pages
tr: Sayfaları ara
