Search API Autocomplete (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
