Search API Autocomplete (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Save
sv: Spara

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: label
sv: etikett

en: Displays
sv: Visningar

en: Search pages
sv: Söksidor

en: View modes
sv: Visningsläge
