Search API Autocomplete (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Displays
oc: Afichatges
