Search API Autocomplete (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opţiuni

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: label
ro: etichetă

en: Displays
ro: Afișări

en: Index ID
ro: ID-ul Indexului

en: Search pages
ro: Pagini de căutare

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
