Search API Autocomplete (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: label
sk: popis

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
