Search API Autocomplete (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi
