Search API Autocomplete (8.x-1.11) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Displays
az: Göstərir

en: Search pages
az: Axtarış səhifələri

en: View modes
az: Baxış rejimləri
