Search API Autocomplete (8.x-1.11) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak
