Search API Autocomplete (8.x-1.11) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Displays
gl: Presentación
