Search API Autocomplete (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Options
pt: Opções

en: The settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: label
pt: etiqueta

en: Search pages
pt: Páginas de pesquisa

en: View modes
pt: Modos de visualização
