Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije
