Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Options
id: Opsi

en: The settings have been saved.
id: Setingan telah disimpan

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Displays
id: Tampilan

en: Search pages
id: Cari halaman
