Search API Autocomplete (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
