Search API Best Bets (2.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.
