Search API Best Bets (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.
