Search API Best Bets (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: - Select -
et: - Vali -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
