Search API Best Bets (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.
