Search API block (1.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Search
et: Otsing

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Search is currently disabled
et: Otsing on hetkel välja lülitatud

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
