Search API block (1.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Search
pt: Pesquisar

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.

en: Search page
pt: Página de pesquisa

en: Search is currently disabled
pt: A pesquisa está atualmente desativada

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.
